Хто ми

Хто ми

«Є час заробляти гроші, а є час, коли треба все діставати і намагатися віддячити державі за те, що вона колись тобі дала. На сьогоднішній день – це моє життя. Сьогодні я живу цим Фондом»

Северіон ДангадзеЗ першого ж дня війни команда однодумців на чолі з громадським діячем і бізнесменом Северіоном Дангадзе власними силами закривала першочергові потреби армії та цивільного населення, яке постраждало в наслідок нелюдських злочинів російської армії.

Через 36 днів, закупивши та передавши десятки бронежителів, амуніції, одягу, техніки, автомобілів для наших бійців, зібравши сотні кілограмів гуманітарної допомоги для деокупованих територій та, вклавши понад $1 200 000 власних коштів, благодійна ініціатива сформувалася у Фонд.

Зараз наша мета – мобілізувати усі ресурси задля допомоги країні в боротьбі зі злом. Завдяки всесторонній співпраці з українським бізнесом, іноземними організаціями, благодійними фондами, приватними особами; завдяки співробітництву та взаємодопомозі, ми переможемо ворога та відбудуємо нову, квітучу Україну.

Адже об’єднавшись, ми зможемо все!

Допомогти