ДОПОМОГА АРМІЇ

Северіон Дангадзе

З перших днів війни, намагаючись забезпечити свій підрозділ ТРО усім необхідним, засновник Фонду «Українці Єдині» Северіон Дангадзе закупив партію бронежилетів. Він мав змогу випробувати на собі, як це – 8 годин чергувати у незручній, важкій амуніції на одному з об’єктів критичної інфраструктури столиці. В пошуках кращого варіанту, вартість кожної нової партії ставала вищою, а якість – нижчою. Саме тоді з’явилася ідея запустити українське виробництво.


«Якщо хочеш зробити щось добре, то зроби це сам!»

 

Так, довоєнний офіс Северіона став волонтерським штабом і цехом з пошиття плитоносок найвищої якості. Створюючи плитоноску, був врахований найкращий досвід закордонних аналогів, потреби бійців на передовій та недоліки, виявлені в закуплених і протестованих раніше зразках.

 

На сьогоднішній день вже передано щонайменше 1300 одиниць бронезахисту тим, хто цього потребує найбільше – нашим хлопцям у найгарячіших точках фронту. Адже ми вважаємо, що волонтери та фонди можуть та повинні закривати частину військових потреб, які не потребують додаткового ліцензування. Держава купить додатковий Bayraktar, а ми – одягнемо тисячу бійців у якісні бронежилети.Щодня до нас приходять десятки запитів, де серед іншого бійці найчастіше потребують:
– Дрони, безпілотники, прилади нічного бачення
– Рації, супутникові телефони та інші засоби комунікації
– Турнікети, кровоспинні та якісні військові аптечки
– Бронежилети, шоломи, підсумки тощо
– Змінні комплекти форми літо/зима

Банківський рахунок
Реквізити рахунку №UA483226690000026007300086816 (UAH)
ЄДРПОУ: 44717718
Отримувач платежу: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНЦІ ЄДИНІ»
Банк: Головне Управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»
МФО банку: 322669
Призначення платежу «Благодійний внесок»